تمرین موفقیت و کوچینگ

در این مقاله می خوهیم فضای تمرین موفقیت شما برای آمادگی برای یک رقابت را بررسی کنیم و ببینیم نوع کار ما در هنگام تمرین و در زمان مسابقه چه تفاوت هایی دارد و ما بایستی چه آمادگی هایی داشته باشیم که بتوانیم در آزمون یا مسابقه بهتر نتیجه بگیریم.

فرق تمرین با مسابقه

تمرین یکی فرآیند بیست و چهارساعته است و افراد در هر حالتی که هستند و هر اقدامی انجام می دهند در حال تمرین هستند. تعریف ما از تمرین بسیار اهمیت دارد و این تعریف است که نگاه شما را نسبت به تمرین تغییر می دهد . خیلی از افراد تکرار کردن یک کار را تمرین می نامند. خیلی از افراد انجام دادن هر کاری به تعداد زیاد را تمرین می نامند.

 4راز موفقیت در یادگیری 

در این مقاله تعریف تمرین را با هم بررسی می کنیم و شما نگاه جدیدی برای تمرین کردن به دست خواهید  آورد که شما در مسیر موفقیت و کسب نتیجه در هر حوزه ای کمک می کند.


تمرین کردن :

ایجاد فرصت برای تغییر با  انجام هر کاری را تمرین می گوییم . شما در طول شبانه روز با انجام هر کار ایجاد یک فرصت می کنند . این فرصت ممکن است باعث تغییر مثبت یا منفی شود. فرد در حال تماشای تلویزیون است و برنامه های تلویزیون را تماشا می کند او در حال تمرین است و فرصتی برای شکست و یک تغییر منفی برای خود ایجاد می کند.

 فردی که در حل مطالعه کردن است وقتی با روش استاندارد در حال مطالعه است این فرد در حال ایجاد یک فرصت برای افزایش آگاهی خود است و در مسیر تمرین موفقیت قرار می گیرد. 

فردی که با اصول خواب  آشنا است در هنگام خواب هم به صورت حرفه ای می خوابد و بدن را برای یک روز پرتلاش استراحت می دهد این فرد یک فرصت برای انجام کارهای با بهترین انرژی را برای خود ایجاد کرده است. بنابراین در خواب هم تمرین کرده است .

نگاه خود را نسبت به تمرین تغییر دهید و بدانید که هر کاری که انجام میدهید برای شما یک فرصت ایجاد می کند این فرصت برای شما تغییر مثبت و نتیجه مثبت به بار خواهد آورد یا یک تغییر منفی و نتیجه منفی را تجربه می کنید.

ورزشکاران حرفه ای ، هنرپیشه ها سیاستمدران و افراد فوق موفق در کسب و کار همین بیست و چهار ساعت زمان شما را در اختیار دارند و می توانند این نتایج را به دست  آورند . دلیل اصلی این است که  آنها در تک تک لحظات روز خود در حال تمرین برای ایجاد یک تغییر مثبت در زندگی خود هستند. 

شما هم بایستی بدایند که تمرین موفقیت به شما کمک می کند که شما هر روز  یک تغییر مثبت کوچک در زندگی خود ایجاد کنید در ادامه خواهید دید که شما یکی از بزرگترین افراد و موفق ترین ها در حوزه کاری خود هستید.

اگر می خواهید در یک مهارت حرفه ای شوید بایستی توجه کنید که هر لحظه چه فرصتی برای رسیدن به آن مهارت و نزدیک شدن به آن برای خود ایجاد می کنید. شما در هر لحظه با هر فکر ، احساس و اقدام در حال تمرین کردن هستید. اگر هدف خود را یادآوری کنید و هر روز آن را تکرارکنید در واقع می توانید در طول روز بدون اینکه متوجه شوید برای رسیدن و تحقق بخشیدن به آن هدف تمرین کنید.

همه تلاش ها فیزیکی نیستند و برخی از موارد یک فکر ما باعث می شود که خیلی از مسیرها برای ما هموار شود. کسانی در تغییر و رسیدن به خواسته ها موفق هستند که مانند ورزشکاران در تمرین رکورد دار باشند.

هر لحظه به خواسته خود فکر کردن ، حس کردن این که به خواسته رسیده ایم باعث ایجاد موفقیت می شود. شما می خواهید تمرین موفقیت داشته باشید بایستی هر لحظه فرصتی برای رشد و موفقیت خود ایجاد کنید. وقتی در کلاس قرار می گیرید فرصتی برای یادگیری و رشد خود ایجاد کرده اید.

اصول علمی موفقیت

زمانی که انتخاب می کنید به جای تلویزیون به مطالعه کتاب بپردازید شما فرصتی را برای موفقیت خود ایجاد کرده اید . شما همین الان که در حال مطالعه این مقاله هستید برای خودتان یک فرصت برای موفقیت ایجاد کرده اید و این یعنی تمرین کردن موفقیت .

  هر چقدر تمرین شما برای موفقیت بیشتر باشد قطعا نتایج بهتری را تجربه می کنید. سعی کنید در هر حالی که هستید یک تمرین برای موفقیت خود داشته باشید و فرصت جدیدی را برای خودتان ایجاد کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید