کوچینگ چیست؟ قسمت دوم

 

کوچینگ علم تغییر است و با قدرت ، شما را در مسیر تغییر حمایت و پشتیبانی می کند. در این نوشته می خواهیم در مورد کوچینگ برای شما دوستان بیشتر توضیح دهیم.

 

تغییر لازمه زندگی

هر انسانی بایستی تغییر را تجربه کند، حتی اگر در بهترین شرایط هستید اگر زمان از یک حدی بیشتر بگذرد شما از همین شرایط عالی هم خسته می شوید و به دنبال تغییر هستید.

در هر شرایطی که هستید و هر جایگاهی که دارید بایستی تغییر کنید تا در زندگی خودتان بدرخشید و احساس رضایت کنید.

چطور می توانیم زندگی که دوست داریم را ایجاد کنیم؟

خیلی از انسان ها می خواهند تغییر کنند اما با مکانیسم تغییر آشنا نیستند. در کوچینگ شما با مکانیسم تغییر آشنا می شوید. کوچینگ به شما تغییر اصولی و علمی را آموزش می دهد. در دوره کوچینگ تغییر برای شما ساده و دست یافتنی می شود.

وقتی علم تغییر را آموزش می بینید متوجه می شوید که تغییر چقدر لذت بخش و هیجان بر انگیز است. وقتی هیجان به زندگی شما می آید برای شما احساس رضایت را تولید میکند. و انسان که راضی است قدرشناس و سپاسگذار است.

کوچینگ چیست؟قسمت اول

بنابراین کوچینگ علم تغییر را برای شما به ارمغان می آورد و مسیر تغییر و به دست آوردن شرایط مطلوب را برای شما بیان می کند.

 

کوچینگ تغییر را ممکن می سازد

هر وقت انسان می خواهد تغییر کند، عوامل درونی و بیرونی موانعی برای مسیر تغییر ایجاد می کنند. کوچینگ راهکارهای عملی برای غلبه کردن بر موانع را به شما ارائه می دهد.

در کوچینگ شما با مغز و مکانیسم های دفاعی آن برای جلوگیری از تغییر آشنا می شوید و چون می دانید که مغز چه اقدامی می کند راهکار برای عبور از این موانع را به دست می آورید. کوچینگ چیست

بنابراین کوچینگ شما را با خودتان آشنا می کند و توانمندی های شما را برای تغییر و تحول بیشتر میکند.

شعور تغییر در کوچینگ چیست؟

کسانی که می خواهند تغییر را تجربه کنند بایستی با علم تغییر آشنا شوند و ابزارها و مهارت های تغییر را بشناسند.

 

مکانیسم تغییر در کوچینگ

تغییر در کوچینگ قانون دارد، اگر می خواهید تغییر را با کوچینگ تجربه کنید بایستی با قانون تغییر کوچینگ آشنا شوید.

قانون تغییر کوچینگ : هر تغییری نیاز به اقدام دارد و هر اقدام نیاز به ابزار دارد و برای استفاده از ابزار بایستی مهارت داشته باشید.

بنابراین در کوچینگ هر تغییری با اقدام شروع می شود برای سرعت بخشیدن به تغییر ابزار استفاده می کنید و برای استفاده درست از ابزار بایستی مهارت استفاده را یاد بگیرید. کوچینگ چیست

علم کوچینگ همه چیز را با مکانیسم به شما معرفی می کند و این نکته ای است که در کوچینگ مشهود است.

قهرمان زندگی کیست؟

با مکانیسم هایی که در کوچینگ یاد می گیرید می توانید در تغییرات نتیجه عالی کسب کنید.

تغییر بدون تمرین و اقدام یک فکر مزاحم در سر شما است. اگر فکر می کنید که می توانید بدون اقدام کردن تغییر کنید بایستی بگویم که این فکر شما اشتباه است.

 

دو تغییر اساسی در کوچینگ

در کوچینگ دو تغییر برای همه اتفاق می افتد اولین تغییر، تغییری است که در درون انسان رخ می دهد. با یادگیری و افزایش آگاهی مثبت درون شما قوی تر می شود و شخصیت تان نمودی قدرتمند پیدا می کند.

در بیرون هم عمل گرایی شما تغییر میکند و شما به انسانی که تصمیم می گیرد وعمل می کند تبدیل می شوید. کوچینگ چیست

انسان هایی که عمل گرا هستند می توانند تغییرات مثبت را در زندگی خودشان ایجاد کنند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید