کوچینگ چیست؟ قسمت اول

کوچینگ چیست؟

تلفیق علم و عمل به همراه مربی مواد اولیه تشکیل دهنده کوچینگ است.

خیلی دوست دارم که همه انسان ها برای کیفیت زندگی خود دوره کوچینگ را تجربه کنند تا دنیای زیباتری تجربه کنند. در این سلسه مقاله ها می خواهیم اطلاعات و آگاهی شما را نسبت به کوچینگ بیشتر کنیم.

کوچینگ تلفیق علم و عمل است

بله در دوره کوچینگ شما آگاهی سازنده و مثبت دریافت میکنید و علم دقیق و موثر در مورد قدرت ها و عظمت انسان دریافت می کنید.

علم دوره کوچینگ حاصل تجربه و خرد جمعی هزاران متخصص فیزیولوژی، پزشکی و روانشانسی است. بنابراین دوره کوچینگ شما را برای یک زندگی فوق العاده مسلح می کند.

با آگاهی که از دوره کوچینگ به دست می اورید برای هر چالش در زندگی خود و عزیزان تان راهکار مناسب را دارید.

مطالعه مقاله کوچینگ موفقیت چیست؟ 

مهم ترین تفاوت در دوره کوچینگ این است که شما علاوه بر علم و اگاهی که به دست می آورید، راهکارهای عملی برای اجرا به دست می آورید که هر بار بخواهید اجرا کنید.

در دوره کوچینگ علم با عمل گره می خورد و شما علاوه بر علم با راهکارهای ساده ای که دریافت می کنید شروع به عمل می کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

مربی در کوچینگ غوغا می کند

در دوره کوچینگ شما یک مربی دارید که همراه شما است و خواسته شما را یادآوری می کند.

مربی با گوش دادن موثر و درک شما سعی می کند که به باورهای شما آگاه شود و با ارائه سوال های قدرتمند شما را در مسیر خواسته تان هدایت کند.

هر بار که انسان برای رسیدن به هدف تلاش می کند با موانعی مواجه می شود و اگر کسی همراه او نباشد ممکن است حرکت را متوقف کند. مربی کمک می کند که فرد با نیروی خواستن خود حرکت را ادامه دهد.

مربی قوت قلبی است و با بازخورد هایی که ارائه می دهد در مسیر، شما را کمک می کند که هر روز بهتر شوید.

مطالعه مقاله شعور تغییر در کوچینگ چیست؟

مربی شما را به باورهای محدود کننده ای که دارید آشنا می کند، این باورهای محدود کننده اگر برطرف شوند شما بهترین نتیجه را دریافت می کنید.

مربی با تمرین های مناسب و تخصصی به شما کمک می کند که باورهای جدیدی را در خود پرورش دهید و به خودتان ثابت کنید که می شود.

حالا با این مطالب می توانیم یک تعریف جامع و خلاصه را از کوچینگ به شما ارائه دهیم.

کوچینگ تلفیق و ترکیب علم، عمل و مربی است. علمی تخصصی، عمل با راهکارهای ساده و کاربردی و مربی جهت بازخورد و هدایت تشکیل دهنده یک دوره کوچینگ حرفه ای است.

هر کس که می خواهد به خواسته ای برسد معمولا با چالش هایی مواجه می شود که کوچینگ برای همه افراد راهکار دارد. اگر علم رسیدن به خواسته را ندارید خوب کوچینگ با علم تخصصی که حاصل خرد جمعی متخصصین موفقیت است به کمک شما می آید.

اگر مهارت لازم برای اجرا ندارید و هر بار که اجرا کردید دوباره رها کردید و به جای قبلی خودتان برگشتید کوچینگ با راهکارهای عملی و ساده از راه می رسد.

چطور می توانم زندگی که دوست دارم را ایجاد کنم؟

اگر خواسته خود را فراموش کردید و نیاز به یک همراه دارید که در مسیر ر سیدن به خواسته ها با شما همراه شود باز هم کوچینگ با یک مربی قدرتمند از راه می رسد.

بنابراین کوچینگ با سرعت خیلی زیاد شما را از نقطه ای که هستید به نقطه ای دوست دارید برسید می ر ساند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید