3 کلید مهم برای تغییر دادن نتایج

تغییر نتایج
 
  • به نظر شما علت اصلی که افراد از زندگی خود لذت نمی برند چیست؟ 
  • چرا برخی از روز ها احساس خوبی داریم و برخی از روز ها حس خوب همراه ما نیست؟ 
  • آیا انسان ها می توانند خودشان نتایج خود را انتخاب کنند؟ 
  • شما با انجام دادن چه کارهایی نتایج زندگی و یا کار خود را خلق می کنید.؟ 
  • برای تغییر نتیجه ها چه اقداماتی انجام می دهید؟ 

سوالات بیشتری هم وجود داردکه در مورد تغییر نتایج مطرح می شود . نتایجی که در زندگی به دست می اوریم تعیین کننده جایگاه ما است . 

قهرمان زندگی کیست؟

به همین دلیل هم تغییر نتایج برای هر فرد مهم است . معمولا افراد زمانی حس خوبی ندارند که نتایجی که می گیرند با آنچه که خواسته ی آنها است تفاوت زیادی دارد. 

 در این مقاله با سه کلید مهم برای تغییر نتایج جایگاه خود آشنا می شوید .  در هر زمینه ای که فعالیت می کنید می توانید با استفاده از این کلید ها جایگاه خود را تغییر دهید. 

با تغییر دادن این سه کلید تغییر نتایج به راحتی اتفاق می افتد . بنابراین بایستی از این سه کلید نهایت استفاده را ببرید. 

 مطالعه مقاله چطور زندگی که دوست داریم را ایجاد کنیم؟

اگر از این سه کلید استفاده نکنید قطعا باز کردن قفل های تغییر نتیجه دشوار خواهد بود و در برخی از موارد هم انجام نشدنی می باشد.  لازمه باز شدن قفل های تغییر نتیجه این است که شما با کلید ها کار کرده باشید و آماده اقدام باشید.  کسانی که با این کلیدها بیشتر کار کرده اند نتایج را سریع تر تغییر می دهند و کلیدها برای آنها موثر تر عمل می کند. 


کلید اول  در ذهن شما قرار دارد  

اندیشه های شما اولین کلید است . اگر می خواهید تغییر نتایج را تجربه کنید بایستی در اولین قدم  اندیشه های خود را تغییر دهید.  اگر می خواهید جایگاه خود را تغییر دهید بایستی اندیشه های شما هماهنگ با جایگاه جدید شما تغییر کند.  اگر می خواهید در کنکور سراسری رتبه برتر شوید بایستی اندیشه های رتبه های برتر را در ذهن خود پرورش دهید.  اگر می خواهید ثروتمند تر باشید بایستی اندیشه های یک فرد ثروتمند را در ذهن خود داشته باشید.  چگونه فکر کردن شما نقش مهم در تغیین جایگاه شما در زندگی دارد.  به همین دلیل هم اولین کلید برای تغییر نتایج ، تغییر اندیشه ها و تفکرات است. 


کلید دوم در دهان شما قرار دارد

صحبت های شما کلید دو م برای تغییر نتایج است . اگر می خواهید جایگاه فعلی خود را تغییر دهید و به موقعیت بهتری برسید بایستی به کلام خود آگاه باشید.  اگر به کلام خود آگاه باشید می توانید در مورد موضوعاتی که می خواهید در زندگی به انها برسید، صحبت کنید. 

  موضوعاتی که در طول روز در مورد آنها صحبت می کنید، نقش کلیدی در خلق نتایج دارد. 

شما در مورد موضوعاتی صحبت می کنید که به آنها فکر می کنید. زمانی که به یک موضوع فکر کنید و به آن توجه کنید ، در موزد آن صحبت می کنید.    بنابراین به صحبت های خود توجه بیشتری داشته باشید و سعی کنید صحبت های خود را در جهت خواسته های خود قرار دهید. 


کلید سوم در اعمال شما قرار دارد 

چه عادت هایی دارید ؟ این سوال اصلی کلید سوم است .  کلید سوم زمانی درها را باز می کند که رفتار ها و عادت های خوبی داشته باشید .  برای رسیدن به جایگاه دلخواه خود نیاز به انجام چه تمرین هایی دارید و بایستی جه عادت هایی را در خود تقویت کنید. 

 مطالعه مقاله کوچینگ چیست؟

  اگر اهل عمل باشید و برای رسدن به جایگاه و نتایج دلخواه خود اقدام کنید کلید سوم هم به کارتان می آید.  درخواست این کلید این است که عادت های مورد نیاز برای رسیدن به جایگاه دوست داشتنی و تغییر نتایج را مشخص کنید و برای ساخت این عادت ها شروع کنید.  قوی ترین کلید در این مسیر عمل است و هر کس که عادت های مثبت و بهتری داشته باشد زودتر به هدف خود می رسد.  


دیدگاه‌ خود را بنویسید